Restauracje dla rodzin z dziećmi Warszawa: Propozycje przyjaznych miejsc na posiłek

Restauracje dla rodzin z dziećmi w Warszawie: propozycje przyjaznych miejsc na posiłek

Jeśli szukasz restauracji, gdzie spędzisz miło czas z rodziną i dziećmi, to nie musisz już dłużej szukać. W Warszawie obfituje w takie miejsca, które oferują nie tylko smaczne jedzenie, ale także przyjazną atmosferę dla dzieci. W tym artykule przedstawimy kilka propozycji na restauracje dla rodzin w Warszawie.

Restauracje z placem zabaw

Restauracje z placem zabaw są idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi. Dzięki temu, że dziecko może się bawić, a rodzice cieszyć się chwilą odpoczynku, jedzenie smakuje lepiej. W Warszawie popularne są między innymi restauracje McDonald’s, KFC, Burger King, gdzie znajdziesz plac zabaw dla dzieci. Oprócz nich godnymi polecenia miejscami są:

  • Banjaluka Grill House – serwuje dania kuchni bałkańskiej i grillowane mięsa. Posiada salę dla dzieci z konsolami do gier, malowanie twarzy, plac zabaw oraz animatorów.
  • Chińczyk – restauracja serwująca klasyczne dania kuchni chińskiej. Do dyspozycji maluchów są place zabaw oraz sale zabaw.
  • Podwale 25 – to miejsce nie tylko dla dzieci, ale dla całych rodzin. Ofertę kierują do najmłodszych, znajdziesz tam kolorowe menu, ksiażki do kolorowania oraz sale zabaw z animatorami. Dzięki temu dzieci nie będą się nudzić, a dorośli będą mogli cieszyć się smacznym jedzeniem.

Restauracje z menu dla dzieci

Niektóre restauracje proponują specjalne menu dla dzieci, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Dzieci często są wybredne i nie jedzą wszystkiego, dlatego warto wybrać miejsce, które oferuje dla nich coś specjalnego. W Warszawie znajdują się takie miejsca jak:

  • Pizza Hut – posiada specjalne menu dla dzieci z dostawą do wygodnego siedzenia. Dostępna jest także karta kolorowania, a po posiłku maluchy otrzymują gadżety.
  • Da Grasso – oferta dostępna w restauracjach obejmuje zestaw „Wesoła minka” dla dzieci z zabawką lub słodkim upominkiem.
  • Pizza Dominium – posiada menu promocyjne dla dzieci i młodzieży. Do wyboru jest zestaw pizzy, napój oraz deser.

Restauracje z pokojem zabaw

Restauracje oferujące pokoj zabaw to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych miejsc. Dzieci mogą się tam bawić, malować czy oglądać dziecinne filmy. W Warszawie możemy polecić:

  • Ristorante Da Antonio – restauracja włoska z salą dla dzieci. Mali goście mogą korzystać z placu zabaw, kącika malowania oraz mini kina.
  • Merliniego Playground – to miejsce skupiające się na zdrowym jedzeniu i dobrej zabawie. Restauracja posiada pokój zabaw z klockami LEGO, gry planszowe, kącik malarski czy mini kino.

Restauracje z animacjami dla dzieci

Animacje dla dzieci w restauracji to doskonały pomysł, aby zająć swój czas podczas jedzenia. Restauracje organizując takie atrakcje, zapewniają wesołą atmosferę dla rodzin. W Warszawie istnieją placówki takie jak:

  • Pizza Hut – w niektórych restauracjach Pizza Hut organizowane są zajęcia dla dzieci, m.in. warsztaty kulinarne, warsztaty plastyczne czy balonowe show.
  • KFC – w niektórych placówkach KFC można spotkać animatorów organizujących zabawy dla dzieci.

Podsumowanie

Restauracje dla rodzin z dziećmi w Warszawie oferują różne atrakcje. Lista przedstawionych miejsc to tylko namiastka z propozycji, jakie możemy znaleźć w stolicy. Warto zwrócić uwagę na miejsca, które zapewniają plac zabaw, specjalne menu dla dzieci czy animacje. W ten sposób każdy, nie tylko rodzice, ale także dzieci będą zadowoleni i mile spędzą czas przy wspólnym posiłku.

Aneta Drozdowska

Witaj na moim blogu! Jeśli szukasz bloga parentingowego to doskonale trafiłeś. Wpisy tutaj zawarte będą dotyczyły dzieci i ich wychowania w nowoczesny sposób. Zapraszam do czytania i aktywnego komentowania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *